• Otwarcie placu zabaw

• 15 września 2021r. w Przedszkolu Samorządowym Nr 2 we Włoszczowie odbyło się spotkanie dzieci z Burmistrzem Gminy Włoszczowa panem Grzegorzem Dziubkiem. Przedszkolaki podczas spotkania dziękowały burmistrzowi za nowe urządzenia na placu zabaw. Rozpoczęły wesołą zabawą przy piosence, potem opowiedziały wierszykami o swoich marzeniach , a następnie zaprosiły wszystkich do wspólnej zabawy. Pan Burmistrz Grzegorz Dziubek (reprezentant UG) oraz Pani Dyrektor Patrycja Dudek (reprezentantka naszego przedszkola) rywalizowali o punkty w konkursie zagadek zadawanych przez dzieci. Natomiast w turnieju gry w „Kółko – krzyżyk” Pan Burmistrz mierzył się z naszymi przedszkolakami.
          Zwycięzcami zostali wszyscy uczestnicy spotkania – dzieciaki bo mogą radośnie bawić się na placu, a Pan Burmistrz – no cóż… świetnie gra w „Kółko i krzyżyk”!
          Szybujące w górę kolorowe balony oznajmiły wszystkim zakończenie spotkania. Przedszkolaki wręczyły honorowemu gościowi swoje zdjęcie podczas zabaw na placu z podziękowaniami dla Pana Burmistrza i Rady Gminy Włoszczowa za pomoc w spełnianiu dziecięcych marzeń w krainie zabawy.